PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781226}

Coma

Koma
6,5 2 939
ocen
6,5 10 1 2939
Coma
powrót do forum filmu Coma

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

które w zasadzie kategorią bardziej pasuje pod fantasy niż sci-fi. Trochę inne wyobrażenie miałem, jest lekko cukierkowo, mniej mrocznie, ale pasuje to świetnie. Bohaterowie kojarzą się z postaciami z filmów o bohaterach, albo też z gry Borderlands :D gra aktorska na poziomie. Dobrze zrealizowane, super zdjęcia, ta cukierkowość trochę maskuje budżet, ale w niczym to nie przeszkadza.
Film z kategorii rosyjskiego miru domowego. Trudno dostępny, napisy są tylko angielskie, które przy zawiłych kwestiach są trochę bełkotliwe, jednak nie zmienia to odbioru filmu. Osobiście pozostaje mi żałować braku znajomości języka rosyjskiego, bo rynek filmowy w Rosji jest ogromny, a napisów do większości nowych filmów (nawet angielskich) na prawdę ze świecą szukać. Dlatego bardzo cieszę się, że udało mi się ten film obejrzeć i polecam każdemu kto ma możliwość i jest fanem sci fi/fantasy/Rosji.

balldur

Gdzie można tę produkcję obejrzeć?? bo nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji...

ocenił(a) film na 8
lilyofthevalley

napisz do mnie na maila balldur@gmail.com

ocenił(a) film na 3
balldur

"Bohaterowie kojarzą się z postaciami z filmów o bohaterach..." - grunt to przenikliwość.

ocenił(a) film na 8
balldur

są napisy Polskie , " Z dedykacją dla Kori, która przepadła gdzieś w snach.. "

ocenił(a) film na 8
rysiu266

Nie znalazłem :))

ocenił(a) film na 6
balldur

Napisy wklejone. Film jest na alltube.

ocenił(a) film na 9
balldur

Nie ma już tych napisów, bo znaleźli w nich jakieś błędy i po prostu usunęli, zamiast powiedzieć żeby poprawić. Już poprawiłem kilka błędów, które rzeczywiście tam były. Jeśli ktoś wie co z tymi napisami zrobić, to chętnie prześlę. Bo naprawdę warto ten film obejrzeć. Ja już tych napisów wrzucał na portale nie będę. Próbowałem trzy razy i mam dość. :)

jacdi

Witaj jacdi :) jak posiadasz jeszcze te poprawione napisy, z chęcią bym je przygarnął, bo lepsze tłumaczenie to lepszy odbiór filmu :). Jak byś mógł podeślij mi je na meila: krypaw95@wp.pl

ocenił(a) film na 9
Krypaw_95

Wysłałem, choć one niewiele się różnią od tych wcześniejszych. Tylko usunąłem błędy i poprawiłem edycję.

balldur

Ja to chciałbym zobaczyć ten tytuł w wersji anime ;p

ocenił(a) film na 3
balldur

Ależ bzdury. 12-16 lat powinni mieć odbiorcy tegoż "dzieła". Dno

ocenił(a) film na 8
stefekgrzybek

Niesamowita argumentacja. Jestem pod ogromnym wrażeniem. :)

użytkownik usunięty
balldur

Takie stefki wyrastają na filmwebie jak grzyby po deszczu. Argumentacja to dla nich sztuka tajemna, wręcz czarna magia.

ocenił(a) film na 8
balldur

Pisałeś w pierwszym komentarzu, że interesujesz się filmami produkcji rosyjskiej. Mógłbyś mi polecić z kilka dobrych, rosyjskich filmów? Gatunek nie ma znaczenia, ale fajnie by było, aby to były filmy, które na dłużej zostają w pamięci lub chociaż wzbudzają zainteresowanie i emocje. Z góry dziękuję :-)

ocenił(a) film na 8
stefekgrzybek

Rozumiem że pewnie wolał byś Avengersów ale nie zapomnij, że są tu też myślący ludzie.^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones